شما اینجا هستید
اقتصاد و بازار » روحیه جهادی لازمه حل عقب ماندگی های استان ایلام است

به گزارش خبرنگار زردیس، حسن بهرام نیا عصر یکشنبه در نشست شورای اداری استان که با هدف تکریم و معارفه معاونین سیاسی و امنیتی استانداری برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی که تندیس عدالت، آزادگی و شجاعت بود، اظهار داشت: هدف از این نشست تجلیل از زحمات برادری عزیز و معرفی برادری عزیزتر به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم و ایجاد رضایتمندی و افزایش اعتماد عمومی در جامعه است.

وی با بیان اینکه امروز بواسطه عقب ماندگی‌ها و کارهای به زمین مانده بسیاری که وجود دارند باید با کار، تلاش و روحیه جهادی که شعار دولت ماست، افزود: باید نسبت به ساماندهی امور اقدام کنیم تا کام مردم را شیرین کنیم.

استاندار ایلام با بیان اینکه امروز بخشی از اعتماد مردم آسیب دیده و ما باید با اعتمادسازی، امید به آینده را برای مردم به ارمغان بیاوریم، گفت: امروز مردم با مطالبه گری به گفتمان دولت رای دادند که متفاوت از گفتمان دولت قبل باشد و ما نیز بواسطه احترام به مردم و تغییر رویکرد دولت‌، انتصابات را که مطالبه‌ای بحق از دولت و کارگزاران است را در راستای احترام به حقوق مردم در دستور کار قرار دادیم.

وی با اشاره به گفتمان دولت منبعث از شاخصه‌های اعلامی ابراز داشت: امروز منشور دولت برای خدمتگذاری به کارگزاران و مردم ابلاغ شده، که اگر بر اساس همین یک بند روحیه جهادی عمل نمائیم، بقیه شاخصه‌ها در دل آن نهفته و مستتر خواهد شد.

بهرام نیا با بیان اینکه کار جهادی و وقت شناسی را در دستور کار قرار دادیم و روز گذشته با وجود مسافت زیاد معارفه ۳ فرماندار در شهرستان‌های مهران، دهلران و آبدانان را در یک روز انجام دادیم و امروز نیز دو معاون معرفی می شودند که یکی معارفه و دیگری فردا کارش را آغاز می‌کند و معارفه‌اش در وقت دیگر انجام می‌شود، تاکید کرد: امروز باید کمربندها را محکم ببندیم و شب و روز نشناسیم و کار کنیم و در راستای همین روحیه جهادی، کارهای زمین مانده مردم را پیگیری و مشکلات را رفع کنیم.

وی گفت: رویکرد دولت جدید کاملاً مغایر با رویکرد دولت قبل است و انتصابات نیز بر اساس مطالبه مردمی و قبول رویکردهای دولت از سوی مدیران جدید صورت می‌پذیرد.

استاندار ایلام در پایان ضمن تقدیر از خدمات الیاس فتاحی، آقای محمد سبحان حسنی را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منصوب کرد.

اخبار زردیس | جدیدترین اخبار ایران و جهان